omidino

تماس با ما

02135910000

آدرس دفتر ما

تهران - پونک

بازدید قائم مقام مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی‌نو از شرکت امیدبوم و کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو

دسته بندی

تهران، پونک، میدان صبحدل

info@omidinofactory.ir

۰۲۱۴۴۴۶۸۲۰۰

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

بازدید قائم مقام مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی‌نو از شرکت امیدبوم و کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو
98
1401/08/24
روابط عمومی

قائم مقام مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی‌نو با تیم همراه در تاریخ 24 آبان ماه سال جاری از شرکت امیدبوم و کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت امیدبوم؛ در راستای هم افزایی در خصوص گسترش همکاری های نوآورانه مهندس محمد فوزی قائم مقام مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی‌نو به همراه مدیران استارتاپ های بروزرسان و بروزمارت ضمن بازدید از کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو با دکتر محمد محسن صدر مدیر عامل شرکت امیدبوم دیدار کردند.

دکتر محمد محسن صدر مدیرعامل شرکت امیدبوم ضمن ارائه توضیحات جامعی از پروژه های در دست اقدام شرکت امیدبوم و بیان اهداف راه اندازی اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور با اشاره به افتتاح پارک علم و فناوری در هفته پژوهش افزود: با توجه به نامگذاری سال 1401 به عنوان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، راهبرد اساسی بانک سپه نیز با درایت مدیرعامل محترم و مدیران، تحول دیجیتال پیش بینی شده است و شرکت امیدبوم نیز تلاش دارد تا به عنوان بخشی از این خانواده تمام اهتمام خود را برای رشد و توسعه در مسیر اهداف عالیه کشور و بانک در حوزه های نوآوری و ارائه خدمات هوشمندانه به جامعه مخاطب بکار گیرد.

وی افزود: مجموعه های بزرگی همچون گروه صنایع غذایی نامی‌نو می توانند برای توسعه فناوری کسب و کار خود، و ارائه خدمات نوآورانه به مردم و کسب و کارها از ظرفیت های موجود استفاده کنند و امیدواریم این هم افزایی منجر به بسط نگاه نواورانه در تمامی حوزه های فرآیندی و کسب و کار در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مردم باشد.

مهندس فوزی قائم مقام مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی نو نیز ضمن ارائه توضیحات کاملی از فرایند تولید، بسته بندی و پخش مواد غذایی افزود: گروه صنایع غذایی نامی‌نو با 20 سال سابقه درخشان در حوزه صنایع غذایی، از سال 1397 ورود جدی خود را در حوزه های استارتاپی و دانش بیانی آغاز کرده است و با سرمایه گذاری در حوزه هوشمندسازی توانسته است امروز در حوزه زنجیره هوشمند حمل و نقل محصولات تازه و زود مصرف، همچنین توسعه بازار فروش آنلاین سبد مواد غذایی زودمصرف تحت نام بروزمارت و بروز رسان به عنوان جایگاه اول این حوزه قرار گیرد.

گفتنی است در این نشست امیرحسین بهروز مدیرکارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو، محمدرضا عباسی فرد مدیر ارتباطات و امور قراردادها و مدیر استارتاپ بروز مارت، همچنین علی الداغی مدیر مرکز نوآوری نامی‌نو نیز حضور داشتند.

کارخانه هوشمندسازی و نوآوری امیدینو اولین کارخانه هوشمندسازی و نوآوری کشور می باشد که به همت شرکت امید بوم و تحت حمایت بانک سپه به عنوانی نهالی نو در زیست بوم علم و فناوری کشور در استانه بهره برداری قرار گرفته است.